Нещодавно, при виконанні робіт на висоті використовували великі конструкції, які були стаціонарними та незручними.
Для того, щоб їх зібрати, потрібно було витратити не менше декількох днів. З появою механічних підйомників, процес значно покращився. Стало досяжним піднімати на різну висоту не лише людей, а й необхідне обладнання. Замовити будівельні підйомники Київ, можна на спеціалізованому сайті компанії.
Види будівельних підйомників
На сучасному ринку механічної техніки представлені різноманітні види підйомників для роботи на висоті. Вони відрізняються між собою по характеристиці, вартості та способу роботи.
Існуючи види будівельних підйомників:
- Ножичні – відносяться до універсального типу підйомників. Вантажопідйомність будівельного агрегату складає до 5 тон, незважаючи на невеликі розміри. Підйом виконується лише вертикально, за допомогою системи перехресних важелів. Двигуни подібних механізмів працюють на бензині, дизелі або за допомогою підключення до електромережі.
- Колінчаті підйомники мають невелику платформу, яка прикріплена до стріли. Рух стріли можливий у будь-якому напрямку, навіть по діагоналі. Частіше всього, такі підйомники використовують в роботі з мережами електропередач. Висота підйому сягає порядку 40 метрів. Невеликі габарити механізму, дозволяють йому звершувати різноманітні маневри.
- Щоглові – представляють собою механізм, який складається з декількох надійно закріплених рейок. Саме по ним і відбувається рух кабіни. З допомогою цього підйомника найчастіше виконуються оздоблювальні та будівельні роботи, коли є необхідність підняти робітників на висоту до 20 – 50 метрів.
- Фасадні люльки – самий простий механізм, піднімання виконується за допомогою системи тросів. Це можна виконувати як в автоматичному режимі, так і ручним способом.
Різновиди та галузь застосування підйомників
Існуючі типи діляться на фасадні, вантажні, будівельно-монтажні та спеціальні. Деякі моделі створені виключно для підйому людей, а інші лише для грузів.
Сучасні підйомники використовують у різних сферах та при виконанні будівельних робіт. Таких як фасадні, суднобудівні роботи, фарбування, кладка цегли та встановлення вікон, балконів на висоті.
Механізми практично усі, автоматизовані, а також надійні, що дуже важливо при виконанні висотних робіт.