Одним з потрібних і зручних побутових приладів є електричний сушка для рушників. Він здатний висушити предмети з тканини в умовах вологих кімнат, якими є кухні, ванні, душові.
Пропонується замовити електросушки на hygge-families.com/uk/, де є великий асортимент виробів.
Підключення
Самі пристрої є простими, проте вимагають дотримання деяких правил встановлення та підключення. Серед них виділяють:
- Визначається місце розташування пристрою з відстанню до розетки, якщо використовується зовнішній спосіб підключення. Довжини шнура живлення має вистачати, при цьому враховується місце його виведення безпосередньо з сушарки для рушників. Виробник вказує праворуч або ліворуч знаходиться кабель.
- Для прихованої установки кабелю сушка для рушників монтується одночасно з обробкою інтер’єру приміщення, щоб не псувати фінішне покриття.
- Вага пристрою невелика, проте варто врахувати масу мокрих тканин, тому рекомендується кріплення до основної частини стін і перегородок, не варто закріплювати прилад на гіпсокартон або сайдинг, краще використовувати решітку цих елементів.
- Не можна допускати попадання води на поверхню пристрою, тому рекомендується розміщувати прилад на відстані 50 см від краю ванни, умивальника або душової кабіни, 20 см від підлоги, по 15 см від стелі та стін. Це також допоможе забезпечити відведення тепла від поверхонь.
- Не рекомендується встановлювати сушарку для рушників на одну лінію живлення з пральною машиною, або підключати їх одночасно. Аналогічні вимоги поширюються на електричну плиту, духову шафу, посудомийну машину.
- Розетка, до якої підключається прилад, також повинні бути захищені від попадання води. Вона повинна розташовуватися збоку або знизу пристрою.
Поради
Електричний сушка для рушників може мати настінний спосіб монтажу або підлоговий. Другий варіант передбачений для великих та досить важких пристроїв, які можуть одночасно сушити кілька речей із тканини. Однак у будь-якому випадку потрібна рівна та надійна поверхня, монтаж ведуть з урахуванням дотримання горизонтальності та вертикальності розташування пристрою.
Під час встановлення та підключення слід вивчити рекомендації виробника, особливості пристрою та дотримуватися правил забезпечення електричної безпеки. У сучасних будинках та квартирах електричний контур повинен мати заземлення, щоб забезпечити потрібний режим експлуатації.